Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ülkü Ocaklarından HABER58´e övgü

Ülkü Ocaklarından HABER58´e övgü Empty Ülkü Ocaklarından HABER58´e övgü

Mesaj  GençKurt Paz Ekim 25, 2009 12:21 pm

Sivas Ülkü Ocakları Başkanlığında görev değişikliğine gidilerek yeni başkanlığa Salih İşler Seçildi. Atatürk Caddesinde bulunan Sivas Ülkü Ocakları binasında Haber 58’in tebrik ve kutlamalarını kabul eden çiçeği burnunda yeni başkan Salih İşler, Haber 58’ e şu açıklamalarda bulundu.”Öncelikle içeriği ve görsel efektlerle dolu sayfalarla birlikte güzel bir site hazırladığınız için sizleri tebrik ediyorum dedi.

Haber58’ takip ederek ilimiz ve ilçelerimizle ilgili gelişmeleri de okuma fırsatını buluyorum. Bizi bu göreve layık görüp seçtiler. Bu bir nöbet değişimidir. Türk Milletinin, Sivas’ımızın geleceği açısından milli ve manevi değerlerimizin korunması bakımından önemli bir misyona sahip olan Ülkü Ocakları Eğitim ve Kültür Vakfı dün olduğu gibi bu günde devam edecektir” dedi. Sivas Ülkü Ocakları Başkanı Salih İşler, ilçelerde de eğitim ve kültüre önem veren etkinlikleri sürdüreceklerini belirterek bu amaçla 15 Mart Cumartesi günü Şarkışla ilçesinde ocakları tarafından Kızılay düğün salonunda saat 18.00 da düzenlenecek olan “Çanakkale Şehitlerini Anma”proğramına tüm hemşerilerimizin davetli olduğunu sözlerine ekledi.Haber 58 olarak yeni başkan İşler kutlar görevlerinde başarılar dileriz
GençKurt
GençKurt
KIDEMLİ ÜYE
KIDEMLİ ÜYE

Teşekkür Sayısı : 2