Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Niğde Ülkü Ocakları'ndan teröre lanet mitingi

Niğde Ülkü Ocakları'ndan teröre lanet mitingi Empty Niğde Ülkü Ocakları'ndan teröre lanet mitingi

Mesaj  Kızgın Sokaklar Cuma Ekim 30, 2009 2:43 pm

Kandil dağı ve mahmur kampından gelen PKK’lıların karşılanmasında yaşananları protesto için 24.10.2009 cumartesi günü Niğde ülkü ocakları önunde toplanan binlerce ülküdaşımız sloganlar eşliğinde hükümet meydanına geldi.Saygı Duruşu ve İstiklal marşının sonrasında Niğde Ülkü ocakları başkanı Olcay KILAVUZ’un yapmış olduğu basın açıklamasının ardından Bölücü terör örgütü başı Abdullah öcalan’nın temsili maketinin yakılmasının akabinde Tekrar binlerce insan akını “kahrolsun PKK iş birlikçi AKP sloganları ile Niğde ili merkez şehitliğine yürümeye devam etti.

Şehitlikte Bingöl`ün Genç ilçesinde, 16 Temmuz 2006 tarihinde teröristler tarafından görev yaptığı karakola düzenlenen silahlı saldırıda Şehit olan Uzman Çavuş Özkan Öztürk’ün Annesi Remziye Öztürk, “Özkan’ım şehitler ölmez dediler, şehitler öldü vatan bölündü. Özkan’ım, yavrum, oğlum dağdan canileri indirdiler. Çektiğimizi biz biliriz, bunlar bizi görmüyor mu oğulcuğum? 3 senedir içimizi kan ağlattılar, dağdan indirdiler teröristleri. Kocadık oğulcuğum kocadık, her gün içimiz kan ağlıyor it sürüsünün gelişini gördükçe. Hepsine gücün yeterdi ama kalleşçe kapıyorlar köpekler, kalleşçe kapıyorlar. 60 yaşında adama döndürdüler bizi. Biz meclisten içeri giremeyiz, valinin yanına varamayız ama o teröristler varıyor. Ben nasıl dayanıyım çınarıma ben nasıl dayanayım. Vallahi hasta yatağımdan kalktım geldim kuzum.” Dedi.

Anne Öztürk, “Kuzum, ‘Anne ben gitmeyim, o gitmesin vatanı kim beklesin?’ derdi. Bizleri hiç mi düşünmüyorlar? Yavrularımız kalkın kalkında görün. Taşların arkasına siniyorlar kalleşçe kapıyorlar, karşı karşıya gelseler hepsine gücünüz yeterdi Özkan’ım. Hiç olmadı bu hiç yakışmadı bu çınarlara. Kalleşçe avladılar yavrumu. ‘Ben şehit olunca meydanda söyleme’ derdi. Vatan aşkıyla doluydu kuzum. Üstün madalyalar aldı da buraya getirmediler. Onlara yakıştı mı? Nasıl karşılandılar?” diye konuştu.

Burada şehitlerimize Yasin-i şerifler ve dualar okunduktan sonra ülkücüler türk milletine ve ülkücülere yakışır bir sükunet ile dağıldı.

Niğde Ülkü Ocakları Başkanı Sayın KILAVUZ’un konuşması ;

Necip Türk Milleti; analarım bacılarım gardaşlarım

Tarihi şan ve şeref madalyaları ile dolu, göğsünde bin yılların acısını taşıyan Aziz Niğdeliler,

Öncelikle bizleri tekrar bir araya getirip kardeşçe kucaklaşıp yaşamamızı sağlayan yüce Allah’a hamd u senalar olsun.

Ülkemiz yoğun ve bir o kadar da hazin bir gündemle karşı karşıyadır. Hayret dolu gözlerle takip ettiğimiz medya, bu hafta öyle şeyler yayınladı ki hangi ülkede yaşadığımızı şaşırdık doğrusu. Bebek katilinin adeta bir lider gibi muhatap alınmasından; tarihi düşmanımız, binlerle ifade edilecek sayıda insanımızı hunharca katleden Ermenilerle kucaklaşmalardan, Habur felaketine kadar içimizi acıtan ne kadar olay varsa başımıza geldi. Nasıl bir hafta geçirdiğimizi hayatımız boyunca bir daha hatırlamak dahi istemiyoruz.

Kardeşlik masalları ile avutulan vatandaşlarımız ne yazık ki yaşananlara yine tepkisiz kaldı.

1984’den beri binlerce insanımızı canice katleden yayyamlar yüce meclisimizin resmi araçlarıyla karşılanırken aziz şehitlerimizin emanetleri olan aileleri muhatap dahi alınmamış, feryat figan içerisinde tepkilerini göstermişlerdir. Seçim dönemlerinde tek devlet, tek millet, tek vatan sloganları atan Aldatma ve Kandırma Partisi içindeki zehri işte böyle kusmuştur.

Habur sınır kapısından topraklarımıza giren teröristler adeta kahramanlar gibi karşılandılar. On binlerce kişi tarafından karşılanan bu caniler, neydüğü belli olmayan bir dille yazılmış yaşasın apo pankartları ve aynı sözcükleri içeren sloganlar eşliğinde topraklarımıza girdiler. Kimse kusura bakmasın! Bunlarla kardeşliği kabul etmiyoruz. Binlerce kınalı kuzumuzun kanlarını akıtan, binlerce Türk anasını evlatsız, binlerce eli kınalı gelinimizi kocasız, binlerce masum çocuğu babasız bırakan bu hayvanlarla kardeş olamayız.

Bütün bunlar yetmezmiş gibi bir de bu teröristlere maaş bağlanmasından bahsediliyor. Avrupa’yı örnek alan hükümet size sesleniyoruz: Hangi Avrupa ülkesi kendisine kurşun sıkanlara maaş bağlıyor. 15 milyon genç işsizken sizin dağdan inen canilere maaş bağlayıp, evlendirip barklandırmanız kimin hamiliğine soyunduğunuzu göstermiyor mu?

Bizlerde ülkücü hareket olarak Liderimiz Sayın Dr. Devlet Bahçelinin dediği gibi 50 yıl dağda gezip vatanımızın bekası için canımızı vermeye hazırız.

Yaşanan bu olayları şaşkınlıkla izlerken Anadolu’yu kan gölüne çeviren, insanlarımızı diri diri fırınlara atan, hamile kadınlarımızın karınlarını deşecek kadar aşağılıklarla dolu işkence ve zulümleri yapmalarına rağmen uluslararası platformda bizleri soykırım yapmakla suçlayan Ermeniler bir anda baş tacımız yapıldı. Hatta bunlar uğruna din birliğimiz, kan birliğimiz, dil birliğimiz, kader birliğimiz olan Azeri soydaşlarımızın bayrakları yerlerde sürüklendi.

Kusura bakmayın bizler bilinçli, inançlı Türk gençliği olarak bu oyunlarınıza kanmayacağız. Bu yapılanlar gaflettir. Sizlere tavsiyemiz bu gafletten dönün. Daha Türk Milliyetçileri son sözünü söylememiştir.

Buradan kemikleri sızlayan şehitlerimizin yalnız olmadığını göstermek amacıyla temsili bir yoklama yapmak istiyorum.

Davut yıldız

Nisani ceran

Doğan demir

Erdal çoban

Yüksel kabaca

Şahin yılmaz

Atıf günkan

İdris Polat

Bayram göktaş

Savaş yalçın

Ferhat atlı

Uğur şenkul

Murat akar

Yusuf al

Ömer fidan

Murat özer

Ahmet yavuz

Hasan tuncel

Bayram Özbek

Adem keleş

Özkan öztürk

Ömer kara

Ve daha niceleri…

Güneşin bir gün Türk burçlarından doğacağı günün hasretiyle hepinizi en içten dileklerimle selamlıyor Allaha emanet ediyorum.

Ne mutlu Türk’üm diyene…
Kızgın Sokaklar
Kızgın Sokaklar
ORGENERAL
ORGENERAL

Teşekkür Sayısı : 1