Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

''Formamı kendim yırttım''

:: HABERLER :: Spor :: Futbol

''Formamı kendim yırttım'' Empty ''Formamı kendim yırttım''

Mesaj  GençKurt Ptsi Ara. 07, 2009 5:03 pm

Maçın ardından yayıncı kuruluşa açıklamalar yapan Mustafa Sarp, eleştirilerini maçın hakemine yönelterek, şöyle konuştu: "Tesadüf müdür, yoksa rakiplerin kaybetmesi üzerimizde bir gerginlik mi yaratıyor, ne olduğunu da doğruyu söylemek gerekirse bilmiyorum. İnanılmaz üzgünüz. Hakemle ilgili birşeyler söyleyeyim diyorum, zor tutuyorum kendimi. Hoş bir durum değil. Bedenimizle mücadele veriyoruz. Galatasaray takımı çok eleştiriliyor. Kötü oynadığımız söyleniyor. Kaybettiğimiz maçlarda kötü oynadığımızı kabul ediyoruz ama ortada bir mücadele var. Bugün son 15 dakikada olmadık şeylere faul. Ne bileyim mücadele etmeye hiç fırsat vermiyorlar bize. Başka işlere girmek istemiyorum ama, birileri çıkıp birşey konuşuyor diye mi oluyor acaba bunlar. Biz futbolcuyuz, bu tarz şeyleri belki konuşmak bize düşmüyor"

Küçük ayrıntıların çok önemli olduğunu vurgulayan Sarp, Kewell’ın bir pozisyonunda hakemin köşe vuruşunu vermediğini, dönen top sonrası oluşan pozisyonda kalelerinde gol gördüklerini belirterek, "Hiç pozisyon vermeden yarım yamalak bir pozisyonda gol yiyoruz. Başka şeylerin arkasına sığınmak bize yakışmıyor. Maçı koparmamız lazım. Pozisyonları değerlendirmemiz lazım. Maraton devam ediyor, bırakmamamız lazım. Son 2 haftada 6 puan yapıp bulunduğumuz durumu koruyacağız" diye konuştu.

Giydiği formayı kendisinin yırttığını ifade eden Sarp, "Sinirden ağzımdan kötü birşey çıkmasın diye formamı kendim yırttım" dedi.

Galatasaraylı futbolcu Uğur ise son dakikada yedikleri gole üzüldüklerini belirterek, "Son dakikalarda takımda panik yoktu ama hakem bazı duran topları kendisi yarattı açıkçası. Sonuçta hakem de bir insan ve kararları veriyor. Ama futbolda küçük ayrıntılar neticeleri ortaya çıkarıyor. Kimsede düş kırıklığı olmadı. Düş kırıklığı ligin sonunda belli olacak. Liderliği kaçırdığımız için üzgünüz" diye konuştu.
GençKurt
GençKurt
KIDEMLİ ÜYE
KIDEMLİ ÜYE

Teşekkür Sayısı : 2

:: HABERLER :: Spor :: Futbol