Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

''Beşiktaş favori''

:: HABERLER :: Spor :: Futbol

''Beşiktaş favori'' Empty ''Beşiktaş favori''

Mesaj  GençKurt Salı Ara. 08, 2009 4:45 pm

Türk futbolseverlerin yakından tanıdığı CSKA Moskova'nın eski hocası Zico, Beşiktaş'ı Rus ekibi karşısında favori gösterdi ancak golcüleri Krasic için uyarıda bulundu.

Beşiktaş'ın bugün karşılaşacağı CSKA Moskova'nın eski teknik direktörü Artur Zico, Kartal'ın bugün işinin zor olmadığını ancak bir futbolcuya çok dikkat etmesi gerektiğini söyledi. SABAH'ın bugün oynanacak Beşiktaş-CSKA Moskova maçıyla ilgili görüşlerini aldığı Brezilyalı teknik adam, Eylül ayında ayrıldığı eski kulübünün, Beşiktaş'tan çok kuvvetli bir ekip olmadığını dile getirdi. Fenerbahçe'nin de eski teknik direktörü olan Zico, "Beşiktaş'ın son maçlarını takip etmedim. Ancak geçen sezonun şampiyonu olarak kötü başladıkları Süper Lig'de yeniden zirveye oynadıklarını biliyorum" dedi.

KRASİC SÜRPRİZ YAPABİLİR

Zico, Rus ekibi içinse, "Sahaya mutlaka kazanmak için çıkacaklardır. Ancak Rusya'da ligin bitmiş olması ve takımın bu sene gösterdiği performans nedeniyle (Ligi beşinci bitirdiler) şanslarının fazla olmadığını düşünüyorum. Fakat Wolfsburg maçında mükemmel bir gol atan Milos Krasic'i gözardı etmemek gerek. 2004 yılından bu yana Rusya'da oynayan Krasic her zaman sürpriz yapabilecek bir futbol oynar" ifadesini kullandı ve Beşiktaş'ın 25 yaşındaki futbolcuya dikkat etmesi gerektiğini vurguladı.
GençKurt
GençKurt
KIDEMLİ ÜYE
KIDEMLİ ÜYE

Teşekkür Sayısı : 2

- Similar topics

:: HABERLER :: Spor :: Futbol