Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ülkücü Hareket ve Sokaklara inmek

ülkücü Hareket ve Sokaklara inmek Empty ülkücü Hareket ve Sokaklara inmek

Mesaj  yolların sonu Ptsi Eyl. 07, 2009 3:29 am

Değerli Ülküdaşlarım,son zamanlarda samimi olduklarından asla şüphe duymadığım bazı ülküdaşlarımızdan da sesli olarak duymaya başladığımız;sokağa inme lafları beni bu yazıyı yazmaya yönlendirdi.Nedir bu sokağa inmek.Bu bilgisayar başında yazıldığı kadar kolay bir iş midir?Sonuçları nedir.Başbakan bile Millete gaz vererek,kendini koruma hakkından bahseder oldu.Onları bir konuşalım istedim.
TC.Başbakanı milletin kendini koruma hakkından bahsedip de baş provakatör olduktan sonra ,doğrusu ben kanı kaynayan gençlerimizi fazla suçlamak istemiyorum.Ama Ülküdaşlarım hükümetlerin görevi nedir.Bu Milletin,malını,canını,namusunu,vatanını.sınırları nı korumak değil midir.Yoksa bunlar da özelleştirildi de haberimiz yok mu?Gerçekler şunlardır.Ekonominin dibe vurduğu,teröristlerin,dağda değil artık kapımızın dibinde olduğu bu dönemdeyiz.Hükümet acz içindedir.Bununda farkındadır.Ama iktidarın nimetlerini bırakamamaktadır.Yaklaşan bir yerel seçim vardır.Bu yerel seçimlerde bu gidişle pek başarılı olamayacağının da farkındadır.Bu kötü gidişi sırtına yıkacak birilerini aramaktadır.Bu provakasyonlar ondandır.
Yaza,yaza,söyleye,söyleye dilimizde tüy bitti.Biz bu filmi 12 Eylülden önce gördük.Sonu kötü bitti diye ,kabak bizim başımıza patladı diye.Ama gençler bakıyorum hala forumlarda yol verin sokağa inelim diyorlar.Sokağa inmek basit bir kavram değildir.Bir anlık bir olay da değildir.Namludan çıkan mermi gibidir.Dönüşü yoktur.Bu devirde sokağa inmek kardeş savaşıdır.Kör döğüşüdür.Kirli bir savaştır.Tarafları da kimin ne ettiği de belli olmayacak bir kısır döngüdür.Bu İktidardaki Akp nin işine yarar ve geçmişte olduğu gibi ihale bize kalır.Sahte bir ergenekonu da bizim başımıza sararlar ve bu satılmış medya gurubuyla her şeyden kurtulurlar.Bir sürü gencimiz gene cezaevlerini doldurur.Binbir güçlüklerle girdikleri okullarından olur.İstikballeri söner.Bu arada kim vurduya gidecek bir sürü insandan bahsetmiyorum bile.Koskoca bir nesil ,bizim zamanımızda olduğu gibi yitip gider.
O yüzden devir akıllı olma devridir.Mücadeleden vazgeçtiğimiz ,ya da korktuğumuz falan yoktur.Kimse bizim cesaretimizi ,vatanseverliğimizi sınamaya kalkmasın.Ülkücü hareket resmen cephelerden,darağaçlarından,YUSUFİYELERDEN,geçmiş, kendini ispat etmiştir.Bir gün bu vatan için savaşmak gerekirse gene savaşalım,ama böyle kirli savaşlarda değil.Akp için,Abd ve AB için değil.Tarafları belli olan olan cephede verilen ve bu vatanı korumak için verilen bir savaşta.Başbakan Milletin kendini korunmasını okadar istiyorsa kendine oy veren % 47 yi sokağa bir sürsün.Onlar sıcak yataklarından kalkıp bir öne çıksınlar da görelim.Bizim gençliğimize tavsıyemiz,gaza gelmeyin.Sonradan çok pişman olabileceğiz durumlara düşmeyelim.Ülkücü hareketin nesilleri kimsenin kurbanlık koyunu değildir.Memleketin Hükümeti var,polisi var,askeri var.Herkes görevini yapsın.Yapamayan hükümette yapacak olana devretsin.Selam ve dua ile Ülküdaşlarım.Allah’a emanet olun.

alıntı.
yolların sonu
yolların sonu
Yönetici
Yönetici

Teşekkür Sayısı : 3

https://milgenc.forum.st

- Similar topics