Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Fatih Ülkü Ocağı Ertuğrul Dursun Önkuzu Eğitim Salonu Açıldı

Fatih Ülkü Ocağı Ertuğrul Dursun Önkuzu Eğitim Salonu Açıldı Empty Fatih Ülkü Ocağı Ertuğrul Dursun Önkuzu Eğitim Salonu Açıldı

Mesaj  GençKurt Ptsi Ekim 05, 2009 9:20 pm

Fatih Ülkü Ocağı tarafından İnşa edilen “Ertuğrul Dursun Önkuzu Eğitim Salonu” Hizmete Açıldı…

Fatih Ülkü Ocağı tarafından, Türk Gençliğine hizmet etmesi amacıyla 6 ayda inşa edilen E.DURSUN ÖNKUZU eğitim ve seminer salonumuz 19 Mayıs 2009 tarihinde hizmete açılmıştır.
Açılışı Ülkü Ocakları Genel Başkanı HARUN ÖZTÜRK, Milliyetçi Hareket Partisi Ankara Milletvekili DENİZ BÖLÜKBAŞI, Ankara Ülkü Ocakları Başkanı DÜNDAR GÜN,
Etimesgut Belediye Başkanı Enver DEMİREL, ŞEHİT E.DURSUN ÖNKUZU'NUN KARDEŞLERİ KADRİYE ÖNKUZU, SAMİYE ÖNKUZU ve ZÜBEYDE ÖNKUZU birlikte gerçekleştirdi.

Ülkü Ocakları mensuplarının yoğun katılımı ve Kuran-ı Kerim okunarak hizmete açılan Eğitim salonunda Ülkücü Gençlerin birçok yönden kendilerini geliştirmelerini sağlayacak eğitimler verilmesi amaçlanıyor.

Fatih Ülkü Ocağı Mensuplarının kendi çabalarıyla inşa ettiği Eğitim salonunda Dursun ÖNKUZU’nun Resimleri ve destanlaşan hayat hikâyesinden de oluşan bir köşe bulunuyor.

Büyük fedakârlıklarla inşa edilen DURSUN ÖNKUZU Eğitim salonun eksiklerinin tamamlanması konusunda destek bekleniyor. Kütüphane oluşturma çalışmalarına hız verilirken, Eğitim faaliyetlerinin bilgisayar vb. araçlarla desteklenmesi hedefleniyor.

Bu güzide eğitim salonunun yapımında emeği geçen tüm arkadaşlarımıza teşekkür ediyor, hayırlara vesile olmasını diliyoruz.
GençKurt
GençKurt
KIDEMLİ ÜYE
KIDEMLİ ÜYE

Teşekkür Sayısı : 2

- Similar topics