Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sağlam'dan futbolcularına uyarı!

:: HABERLER :: Spor :: Futbol

Sağlam'dan futbolcularına uyarı! Empty Sağlam'dan futbolcularına uyarı!

Mesaj  yolların sonu C.tesi Ekim 10, 2009 9:39 pm

Sağlam'dan futbolcularına uyarı! Ertugrulsaglam_bursaidman10

Sağlam'dan futbolcularına uyarı!

Milli maç nedeniyle lige verilen arayı iyi değerlendirmek isteyen Bursaspor, deslasmanda karşılaşacağı Denizlispor maçına çift antreman yaparak hazırlanırken, Teknik Direktör Ertuğrul Sağlam, oyuncularını yapmaları genekenler konusunda uyardı.

Sabah antremanı basına kapalı olarak gerçekleştirilirken, Özlüce Tesisleri'nde gerçekleştirilen akşam antremanına Milli takım kampında bulunan Sercan Yıldırım, Shin Young Rok, Ivankov ve sakatlığı bulunan Yenal katılmadı.

Teknik Direktör Ertuğrul Sağlam nezaretinde gerçekleştirilen antremanda futbolcuların neşeli oldukları gözlendi. Kısa ve uzun pas çalışmalarıyla başlayan antremanda Sağlam oyuncularını yapmaları genekenler konusunda uyardı.

Bursaspor yarın yapacağı çift antreman ile hazırlıklarını sürdürecek.

Bu arada, Bursa Milli Eğitim Şube Müdürü Mehmet Ekiz ve Osmangazi Ticaret Meslek Lisesi öğrencileri Bursaspor'un antrenmanına gelerek futbolculara kitap dağıttı.

Cumhurbaşkanı Abdullah Gül ve Milli Eğitim Bakanlığı'nın girişimleriyle başlatılan "Türkiye Okuyor" kampanyasına Bursaspor Teknik Direktörü Ertuğrul Sağlam'dan destek geldi. Proje kapsamında Bursa Milli Eğitim Şube Müdürü Mehmet Ekiz ve Osmangazi Ticaret Meslek Lisesi öğrencileri, yeşil-beyazlı takımın bu akşamki antrenmanına gelerek futbolculara kitap dağıttılar. Kendisine hediye edilen kitabı alan tecrübeli Teknik Direktör Ertuğrul Sağlam, "Bu bizim adımıza çok sevindirici bir olay. Başarılar diliyorum. İnşallah bu kampanya amacına ulaşır. Bizde Bursaspor olarak gençlerimizin daha fazla okuması için elimizden geleni yapacağız" dedi.

Milli Eğitim Şube Müdürü Mehmet Ekiz ise, Ertuğrul Sağlam'ın kendileri çok sıcak davrandığını belirterek, "Bize yeni projeler önerdi. Kendisine çok teşekkür ediyoruz" diye konuştu.
yolların sonu
yolların sonu
Yönetici
Yönetici

Teşekkür Sayısı : 3

https://milgenc.forum.st

- Similar topics

:: HABERLER :: Spor :: Futbol