Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

'REFERANDUM TÜRKİYE'NİN GELECEĞİNİ BELİRLEYECEK'

:: HABERLER :: Haberler

'REFERANDUM TÜRKİYE'NİN GELECEĞİNİ BELİRLEYECEK' Empty 'REFERANDUM TÜRKİYE'NİN GELECEĞİNİ BELİRLEYECEK'

Mesaj  gizligörev39 C.tesi Mayıs 29, 2010 4:56 pm

MHP Genel Başkan Yardımcısı Ahmet Deniz Bölükbaşı, referandumun Türkiye'nin, gelecekte hangi yöne gideceğini belirleyeceği kader referandumu olduğunu söyledi. Bölükbaşı, ''Çözülen Ülke Türkiye, Anayasa ve Referandum'' konulu konferansa katılmak üzere geldiği Manisa'nın Turgutlu ilçesinde, MHP ilçe teşkilatı, Ziraat Odası, Ticaret Borsası, Şoförler ve Otomobilciler Odası ile Ticaret ve Sanayi Odasını ziyaret etti.

Ziyaretlerin ardından, MHP İlçe Teşkilatınca düzenlenen konferansa katılan Bölükbaşı, burada yaptığı konuşmada, Türkiye'nin çalkantılı bir dönemden geçtiğini, tahribat yaratan ekonomik krizin ardından, güven ortamından bahsetmenin mümkün olmadığını söyledi.

AK Parti hükümeti döneminde, Türkiye'nin yoksulluk ve yolsuzluğa yönelik sıkıntılar yaşandığını savunan Bölükbaşı, 12 Eylülde gerçekleşecek referandumun önemine işaret etti.

Bölükbaşı, şöyle konuştu:

''Referandum, Türkiye'nin gelecekte hangi yöne gideceğini belirleyeceği kader referandumudur. AK Parti 8 yıllık sürede yaptıklarının ortaya çıkmaması için Anayasa Mahkemesi'ni ele geçirmek istiyor. AK Parti hükümetinin birinci amacı Türk milletini bir daha aldatmaktır. Anayasa Mahkemesi'nin referandum için yürütmeyi durdurma kararı alması halinde AK Parti hükümeti masumiyet politikası izleyecektir. Türk milleti, referandumda kader kararı verecektir. Ama Türk milleti bu yapılan yolsuzlukların hesabını sormak istiyorsa referandumda 'Hayır' oyu kullanmalıdır. 12 Eylül referandumu, milletvekili seçimlerinin bir provasıdır. Türk halkı ülkemize kötülükler yapan AK Parti Hükümetini tasfiye edecektir.''

Bölükbaşı, Turgutlu'da kurulma aşamasında bulunan Sardes Nikel Madencilik çalışmalarının çevreye zarar vermemesi için konunun takipçisi olacaklarını sözlerine ekledi.

'REFERANDUM TÜRKİYE'NİN GELECEĞİNİ BELİRLEYECEK' 782542900
gizligörev39
gizligörev39
Yönetici
Yönetici

Teşekkür Sayısı : 2

https://milgenc.forum.st/

- Similar topics

:: HABERLER :: Haberler